Opět HROB… tentokrát ve Vamberku

Ve dnech 7. a 8. 11 2015 proběhlo ve Vamberku Mistrovství České republiky v horském orientačním běhu dvojic a opět jsem byla u toho. Tentokrát jsem běžela s jinou partnerkou než vloni, s Alenou Srbovou, jednou z nejlepších běžkyň na Vysočině a opět jsme běžely mistrovskou kategorii DD (kvůli mládí Aleny). Parametry závodu pro naši kategorii byly následující: sobota – 21,4km/1600m přev./18k, neděle – 22,2km/1300m/10k. Fyzicky to bylo určitě náročnější než vloni v Liberci.

A jak jsme dopadly? Skončily jsme z jedenácti dvojic sedmé a jen necelé dvě minuty nám chyběly k šestému místu. Tím víc nás v neděli mrzela chyba, kterou jsme udělaly v sobotním skorelaufu, kde jsme díky nechytrému stanovení ražení kontrol obrovský kopec vybíhaly dvakrát.

Přesto to byl moc hezký sportovní zážitek, děkuji Aleně Srbové za výbornou spolupráci a příště to znovu roztočíme, drahoušku!